Casa 50 Mts Da Praia Em Canajure N1375
| Gratis WiFi Gratis Wi-Fi på offentlige områder | Privat strand Adgang til strand | Aircondition Klimaanlæg |
| Kæledyr ikke tilladt |
I Jurere Leste område i Florianópolis har Casa 50 Mts Da Praia Em Canajure N1375 indkvartering 3 værelser og kan rumme op til 6 gæster. Der er et fuldt udstyret køkken og 2 badeværelser.
Villaen ligger 6 km fra Ponta das Canas Strand og Marina da CROA ligger 5 minutters gang derfra. Inden for 5-minutters gåtur kan gæsterne spise i Casa Do Churrasco og Art Pizzas. Gæsterne vil sætte pris på denne villas tæt beliggenhed til Igreja São Francisco de Paula.
- Lufthavne
- Florianopolis Lufthavn33 km
- Togstationer
- Main Bus Station20 km
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Gratis Wi-Fi på offentlige områder
- Parkering
- Kæledyr ikke tilladt
Aktiviteter og afslapning
- Adgang til strand
- Have
- Grillfaciliteter
På værelset
- Klimaanlæg
- Te- og kaffefaciliteter
- Strygeservice
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Finder jeg en parkeringsplads på Casa 50 Mts Da Praia Em Canajure N1375?
Gæster på Casa 50 Mts Da Praia Em Canajure N1375 kan parkere deres bil i en parkeringsplads. - ❓
Hvor meget koster det at booke Casa 50 Mts Da Praia Em Canajure N1375?
Den gennemsnitlige pris i Casa 50 Mts Da Praia Em Canajure N1375 er 301$. Kontakt overnatningsstedet for specifikke oplysninger. - ❓
Hvilke betalingsmetoder understøtter Casa 50 Mts Da Praia Em Canajure N1375?
Casa 50 Mts Da Praia Em Canajure N1375 accepterer betalingsmetoder som Mastercard, American Express og Visum.